• facebook
  • rss
  • Zmiany personalne na parafiach

    Ks. Zbigniew Niemirski

    dodane 24.06.2013 14:12

    Ponad czterdziestu wikariuszy w najbliższym czasie zmieni swe placówki duszpasterskie.

    Poniżej podajemy ich nowe parafie:

    Ks. Andrzej Grzegorski – parafia pw. MB. Miłosierdzia, Radom
    Ks. Andrzej Pyzik – parafia Odechów
    Ks. Arkadiusz Wójcik – parafia pw. MB Bolesnej, Radom
    Ks. Damian Czubak – parafia Borkowice
    Ks. Dariusz Laseczka – parafia pw.  NSJ, Radom
    Ks. Dariusz Szambor – parafia Iłża
    Ks. Dominik Tkaczyk – parafia pw. Chrystusa Króla, Radom
    Ks. Emil Hebda – parafia pw. Opieki NMP, Radom (katedra)


    Ks. Grzegorz Binięda – parafia pw. Świętej Trójcy, Starachowice
    Ks. Karol Janus – parafia Jedlnia-Letnisko
    Ks. Łukasz Białas – parafia Krasna
    Ks. Łukasz Jabłoński – parafia pw. św. Józefa, Skarżysko-Kamienna
    Ks. Łukasz Pudzianowski – parafia pw. Wszystkich Świętych, Starachowice
    Ks. Łukasz Pyszczek – parafia Kałków-Godów
    Ks. Marcin Czerwonka – parafia Sławno koło Opoczna
    Ks. Marcin Jarząbek – parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, Opoczno
    Ks. Marek Adamus – parafia Wrzos
    Ks. Marek Pionka – parafia Białobrzegi
    Ks. Mariusz Leszczyk – parafia pw. NSJ, Starachowice
    Ks. Mariusz Morawski – parafia pw. Świętej Rodziny, Kozienice
    Ks. Mariusz Turczyk – parafia pw. św. Barbary, Pionki
    Ks. Paweł Lichota – parafia pw. św. Stefana, Radom
    Ks. Piotr Nojek – parafia pw. św. Jana, Radom
    Ks. Piotr Popiel – parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego, Zwoleń
    Ks. Przemysław Chrzanowski – parafia Tczów
    Ks. Rafał Grochala – parafia Sienno
    Ks. Rafał Kalbarczyk – parafia pw. Świętego Krzyża, Kozienice
    Ks. Robert Ciekanowski – parafia pw. św. Jana, Radom
    Ks. Robert Faliński – parafia Drzewica
    Ks. Robert Kowalczyk – parafia pw. św. Teresy, Radom
    Ks. Robert Krawczyk – parafia Paradyż-Wielka Wola
    Ks. Robert Seweryn – parafia Magnuszew
    Ks. Sebastian Osiński – parafia pw. NSJ Radom
    Ks. Sławomir Ogorzałek – parafia Wolanów
    Ks. Tadeusz Rojek – parafia Skrzyńsko
    Ks. Tomasz Jurzyński – parafia Grabów nad Pilicą
    Ks. Wojciech Wojtyniak – parafia Sienno
    Ks. Janusz Biskup – parafia pw. Chrystusa Odkupiciela, Końskie
    Ks. Jarosław Banasik – parafia Wsola
    Ks. Tomasz Błasiński – Włochy
    Ks. Andrzej Kober – parafia Miedzierza
    Ks. Radosław Furmański – parafia Pilczyca
    Ks. Aleksy Kołsut – parafia Przedbórz
    Ks. Tadeusz Żak – parafia Bedlno

    «« | « | 1 | » | »»
    oceń artykuł

    Zobacz także

    Komentowanie dostępne jest tylko dla .

    Reklama

    Zapisane na później

    Pobieranie listy

    Reklama

    przewiń w dół