• facebook
 • rss
 • Prezentacja dokonań twórczych

  Krystyna Piotrowska

  dodane 17.01.2014 23:04

  To zdjęcia, które ich autorom zapadły w serca i chcą się nimi podzielić. Są rozbiegane tematycznie, ale piękne i niepowtarzalne.

  Do Radomskiego Klubu Środowisk Twórczych i Galerii „Łaźnia”, gdzie radomscy fotograficy prezentowali swoje prace, przyszło bardzo wiele osób. Było wręcz tłoczno. Wystawa to plon dokonań twórczych 39 osób w 2013 roku. Tematyka prezentowanych prac, które można oglądać do połowy lutego, jest bardzo różna: pejzaże, architektura i wyjątkowo dużo portretów. Wiele zdjęć jest czarno-białych. Autorem aranżacji wystawy jest Michał Budzisz. Wystawę otworzył prezes RTF Leszek Jastrzębiowski. Prezes podsumował miniony rok pracy towarzystwa, a następnie wręczył legitymacje członkowskie nowym adeptom sztuki fotografii.

  Radomskie Towarzystwo Fotograficzne ma 53 lata i jest kontynuatorem tradycji stowarzyszeń twórczych sztuki fotografii w Radomiu, mających swój początek w działalności Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego przed II Wojną Światową. RTF jest członkiem zbiorowym Stowarzyszenia Twórców FOTOKLUB Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie. Członkowie RTF spotykają się w każdy wtorek o 18.00 w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych i Galerii „Łaźnia” przy ul. Żeromskiego 56 . W programie spotkań są: forum dyskusyjne nad pracami fotograficznymi, Mała Galeria RTF, organizacja imprez fotograficznych takich jak plenery, konkursy i wystawy. Zgodnie z założeniami statutowymi Radomskie Towarzystwo Fotograficzne organizuje wystawy indywidualne, Doroczną Wystawę Fotografii Członków RTF, ogólnopolskie konkursy fotograficzne. Do wszystkich organizowanych wystaw wydawane są katalogi lub foldery informacyjne. Radomskie Towarzystwo Fotograficzne jest stowarzyszeniem otwartym, do którego mogą należeć wszyscy, zarówno profesjonaliści, amatorzy jak i sympatycy fotografii.

    Twórcy i sympatycy fotografii
  Krystyna Piotrowska /GN

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół