• facebook
 • rss
 • Kibicujmy naszym!

  Marta Deka

  dodane 12.02.2014 14:34

  Już w najbliższy piątek w Opocznie rozpoczynają się X Mistrzostwa Polski Księży w Halowej Piłce Nożnej. Do turnieju zgłosiło się 15 drużyn.

  Księża rywalizować będą 14 i 15 lutego na trzech halach sportowych: Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Żeromskiego 3, Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5 i Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 przy ul. Armii Krajowej 1.

  W reprezentacji naszej diecezji zagrają księża: Krzysztof Adaś i Karol Janus z parafii Jedlnia Letnisko, Jacek Maroszek z Tomaszowa Mazowieckiego, Ireneusz Szustak z opoczyńskiej kolegiaty, Krzysztof Sieczka z parafii Chrystusa Odkupiciela w Końskich, Adam Włodek z parafii Jastrząb, Konrad Wróbel z Wieniawy, Krzysztof Bochniak z Jedlni Kościelnej, Piotr Giemza z parafii katedralnej, Dariusz Gałek z radomskiej parafii Matki Odkupiciela, Daniel Glibowski z radomskiej parafii św. Brata Alberta, Marcin Czerwonka ze Sławna i student KUL Maciej Jakubowski, kapitan drużyny. - Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej nie tylko z Opoczna, ale też z całej diecezji do kibicowania naszej ekipie. Kibice będą kolejnym zawodnikiem naszej drużyny. Wierzymy, że dzięki ich wsparciu uda nam się odnieść sukces - mówi ks. M. Jakubowski.

  Program

  14 lutego (piątek)

  12.00 - rozpoczęcie mistrzostw i losowanie grup w Miejskim Domu Kultury.

  13.00-18.00 - rozgrywki w halach:

  - ZSS nr 1 (ul. M. Skłodowskiej-Curie 5);

  - ZSS nr 3 (ul. Armii Krajowej 1);

  - ZSO (ul. Żeromskiego 3).

  15 lutego (sobota)

  9.00 - Msza św. w kolegiacie św. Bartłomieja.

  10.00-15.00 - rozgrywki finałowe i dekoracja zwycięzców (ZSS nr 3 w Opocznie).


   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół