• facebook
 • rss
 • Dziękujemy i odwzajemniamy!

  ks. Zbigniew Niemirski

  dodane 26.12.2014 23:51

  Świąteczne kartki, podobnie jak w poprzednich latach, postanowiliśmy umieścić pod redakcyjną choinką.

  W ten sposób świąteczna choinka nabrała nowego blasku, stając się drzewkiem, obok którego pojawiły się swoiste punkty łączące nas z naszymi Czytelnikami. Za każdy z nich serdecznie dziękujemy.

  Obok tych przysłanych tradycyjną pocztą odbieraliśmy mejle z życzeniami. Odpowiadaliśmy na każdy z nich, choć te trudno było umieścić na realnej choince.

  Każdemu z naszych Przyjaciół, którzy przysłali nam życzenia z okazji  Uroczystości Bożego Narodzenia, dziękujemy i życzymy, by Boże Dziecię podniosło nad nimi swą błogosławiącą rączkę.

  Niech ten gest opromieni każdy kolejny dzień i każde działanie w każdej z pór roku - teraz, zimą, i później wiosną, latem i jesienią.

  Nasz Bóg jest Panem czasu. Niech opromieni swą opieką każdy krok i każdą decyzję. Niech stanie się punktem odniesienia w tym, co w nowym 2015 roku będzie dla nas ważne i najważniejsze. Jest Panem czasu, bo uczynił go, stwarzając świat. Jest Panem czasu, bo go odkupił przez wejście w nasz ludzki świat. Jest Panem czasu, bo każdą naszą godzinę i minutę przyjmuje, szukając w nim czynionego przez nas w nim dobra.

  Szczęść Boże!

  Najmłodsi stają przy szopce, a dorośli opowiadają dzieciom, czym dla nas jest ta uroczystość   Boże Narodzenie to nasza prastara tradycja
  Najmłodsi stają przy szopce, a dorośli opowiadają dzieciom, czym dla nas jest ta uroczystość
  Ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość


   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół