• facebook
 • rss
 • W Radomiu powstał ośrodek trzeźwości

  Marta Deka

  dodane 21.08.2015 10:43

  Przy parafii Miłosierdzia Bożego w Radomiu (ul. Starokrakowska 144) powstał Ośrodek Trzeźwości Diecezji Radomskiej.

  We wrześniu w parafii zamieszkają siostry zakonne ze Zgromadzenia Służebnic Przenajświętszej Krwi, które będą pomagać w duszpasterstwie trzeźwości.

  - Dotychczas spotykaliśmy się w parafii Świętej Rodziny przy ul. Kelles-Krauza. Bogu niech będą dzięki za ten błogosławiony czas. Zapraszam teraz 25. dnia każdego miesiąca (oprócz grudnia) na godz. 18 na Msze św. w intencji trzeźwości do parafii Miłosierdzia Bożego. Proszę o zgłaszanie pod numerem telefonu 608 294 408 rocznic abstynencji, byśmy mogli wspólnie wypraszać wytrwanie w dobrym. Zapraszam też 12 września i 17 października na 15.00. Wtedy będą Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. w intencji trzeźwości narodu, adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie z nałogów i świadectwa - mówi ks. Mirosław Kszczot, proboszcz parafii i diecezjalny duszpasterz trzeźwości.

  W kościele w pierwsze piątki miesiąca o 17.00 Wspólnota Przyjaciół Przenajświętszej Krwi przewodniczy adoracji Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie z nałogów. - W ośrodku realizujemy program terapii i formacji odpowiadający chrześcijańskiej wizji człowieka i świata. Przeznaczony jest on dla osób pragnących uzdrowienia i pogłębienia swojego życia duchowego. Dla współuzależnionych spotkania odbywają się w czwartki o 16.30, a dla uzależnionych - w niedziele o godz.16 - dodaje ks. Kszczot.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół