• facebook
 • rss
 • Przytulanie w Wierzbicy, a co gdzie indziej?

  ks. Zbigniew Niemirski

  dodane 18.11.2015 11:59

  W ramach programu przygotowań do przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży w kilku miejscowościach ruszają jesienne Apele Młodych.

  - Serdecznie zapraszamy wszystkich do 4 dekanalnych centrów na Apele Młodych. Naprawdę będzie się działo - zapewnia Otylia Brendel, szefowa działu promocji ŚDM w diecezji radomskiej. Jednocześnie informuje, że trwają przygotowania do takich apeli w kolejnych dekanalnych centrach.

  A to program pierwszych spotkań:

  19 listopada (czwartek)

  19.00 - w parafii bł. Annuarity (os. Michałów) odbędzie się Apel Młodych. Spotkanie rozpocznie konferencja, którą wygłosi ks. Robert Matysiak. Podczas apelu będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

  20 listopada (piątek)

  18.00 - w Starej Błotnicy na Apelu Młodych spotka się młodzież dekanatu jedlińskiego;

  19.00 - Kuźnia Młodych w kościele pw. MB Miłosierdzia (ul. Struga). W ramach tej comiesięcznej imprezy, tym razem w ramach eśdeemowego Apelu Młodych, spotka się młodzież z dekanatu Radom-Centrum. Więcej informacji na facebookowym wydarzeniu "Kuźnia w listopadzie".

  21 listopada (sobota)

  10.00 - w kościele w Wierzbicy darmowe przytulanie w ramach akcji "Przytul się do Bożego miłosierdzia!". Apel Młodych dla dekanatu wierzbickiego.

  19.00 - w Garbatce-Letnisku spotkają się młodzi z parafii dekanatów czarnoleskiego i zwoleńskiego. Gospodarzami tego spotkania będzie młodzież z Garbatki-Letniska. Temat spotkania: "Przyjmij miłosierdzie". Gościem specjalnym Apelu Młodych będzie Mateusz Śliwiński ze Wspólnoty Przymierza Rodzin "Mamre".

    Dobre przygotowanie młodzieży do ŚDM jest wielką troską bp. Henryka Tomasika
  ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół