• facebook
 • rss
 • Zmarła dziennikarka Radia Plus Radom

  ks. Zbigniew Niemirski

  dodane 23.01.2016 15:08

  O śmierci Małgorzaty Lisak, swej redakcyjnej koleżanki, poinformował zespół Radia Plus Radom.

  "Z sercami przepełnionymi smutkiem, ale i z wiarą przyjęliśmy dzisiaj wiadomość o odejściu do Pana naszej redakcyjnej koleżanki, Gosi Lisak. Ufamy, że Matka Boża tak jak czuwała nad jej życiem, tak czuwała w chwili jej śmierci i pomogła jej wejść do domu Ojca. Bogu dziękujemy za jej życie, przyjaźń i każdą chwilę ofiarowaną dla radia i jego słuchaczy. Gosiu, spoczywaj w pokoju wiecznym" - napisał na facebookowym profilu zespół Radia Plus Radom.

  Wspominając początki swej przygody z radiem, Małgosia napisała: "Kiedy miałam 5 lat, chciałam wiedzieć, co w trawie piszczy... Kiedy urosłam - zapragnęłam mieć szerszy pogląd na świat, więc... wspinałam się na drzewa - stamtąd miałam całkiem dobre widoki na przyszłość. No i wypatrzyłam bardzo ciekawe radio! Teraz biegam po Radomiu z mikrofonem Radia Plus Radom".

  To bieganie rok temu przerwała choroba. Małgorzata Lisak zmarła w wieku 38 lat. W Radomiu uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 34, a potem do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego. W Lublinie na KUL ukończyła socjologię. W Radiu Plus Radom pracowała 11 lat.

  Małgorzata Lisak była też bliską koleżanką naszej redakcji. Wielokrotnie robiliśmy wspólnie różne relacje. Jeździliśmy razem w diecezję, by zbierać materiały i opisywać, co się tam dzieje. Składamy serdecznie wyrazy współczucia Ojcu, Siostrom, Bratu, całej Rodzinie i wszystkim, których ta śmierć napełniła bólem i żalem.

  Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się we wtorek (26 stycznia) o 14.00 w kościele pw. MB Miłosierdzia (os. XV-lecia) w Radomiu.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół