• facebook
 • rss
 • Rekolekcje z o. Josephem Vadakkelem

  zn

  dodane 24.11.2016 14:26

  Fundacja "Eucharystyczny Płomień" organizuje jednodniowe rekolekcje ewangelizacyjne z o. Josephem Vadakkelem, misjonarzem z Indii. Odbędą się one w sobotę 26 listopada w Centrum Ewangelizacyjnym "Zacisze" w Jedlni Kościelnej koło Radomia (Jedlnia 78A).

  Ojciec Vadakkel ma szczególny dar radosnego głoszenia słowa Bożego, modli się też o uzdrowienie oraz błogosławi wiernych relikwiami świętych Kościoła. Posiada m.in. relikwie św. Pawła Apostoła, św. Jana Pawła II, św. o. Maksymiliana Kolbego, św. Matki Teresy z Kalkuty oraz św. Dominika.

  28-30 listopada o. Vadakkel będzie odprawiał ogólnodostępne Msze św. z modlitwą o uzdrowienie. 28 listopada o godz. 19 celebrowana będzie w kościele księży filipinów przy ul. Grzybowskiej 22 w Radomiu, dzień później - 29 listopada - o godz. 17.15 o. Vadakkel odwiedzi parafię św. Rozalii i św. Marcina w Zagnańsku (Zachełmie 149), zaś 30 listopada o godz. 18 będzie koncelebrował Mszę św. w bazylice św. Kazimierza przy ul. Głównej 16 w Radomiu. Planowane jest również błogosławieństwo relikwiami świętych, m.in.: św Dominika - patrona kobiet starających się o potomstwo, jak również kanonizowanej we wrześniu św. Matki Teresy z Kalkuty. Szczegóły na stronie internetowej: www.eucharystycznyplomien.pl.

  O. dr Joseph Vadakkel jest katolickim księdzem z Kongregacji Misjonarzy Najświętszego Sakramentu z chrześcijańskiego stanu Kerala w Indiach, który od ponad 15 lat ewangelizuje w Europie, Stanach Zjednoczonych, ale jest też częstym gościem w Polsce.

  Za zgodą biskupa radomskiego Henryka Tomasika, wraz z Fundacją "Eucharystyczny Płomień", czyni starania zmierzające do wybudowania w diecezji radomskiej Centrum Wieczystej Adoracji im. św. Jana Pawła II. Byłoby to miejsce, gdzie chętni całodobowo i przez 365 dni w roku mogliby modlić się i upraszać łaski przed Najświętszym Sakramentem.

  Warto dodać, że Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne z Radomia jest obecnie oficjalnym wydawcą książek o. Vadakkela w Polsce. Dotychczas ukazały się: książka „Jezus ociera twoje łzy”, dwa audiobooki „Jezus obdarzy cię radością” oraz „Uzdrawiająca moc Jezusa”. W listopadzie planowana jest premiera książki zawierającej modlitwy i rozważania ojca pt. „Ja jestem z Tobą”. Pozycja ta ma imprimatur, czyli aprobatę władz kościelnych.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół