• facebook
 • rss
 • Jedna z czterech będzie z nami

  Marta Deka Marta Deka

  dodane 03.04.2017 12:36

  S. Anna Maria Pudełko będzie gościem kolejnego spotkania dla kobiet z cyklu "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy", które w kwietniu wyjątkowo odbędzie się w środę.

  Siostra Anna należy do najmłodszego zgromadzenia zakonnego, założonego przez bł. Jakuba Alberione - apostolinek, czyli Instytutu Królowej Apostołów dla Powołań. W Polsce są ich tylko cztery. Ich znak rozpoznawczy to niebieski habit z przypiętym krzyżykiem i niebieski welon.

  Zakonnica udziela się w radiu, prasie, na Facebooku, Twitterze i YouTube. W internecie zachęca do otwarcia "Pudełka Ani" (http://apostolinki.pl/index.php/pudelko/).

  Już w najbliższą środę, 5 kwietnia o godz. 19, będzie w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu przy ul. Górniczej 2 na spotkaniu dla kobiet "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy".

  Siostra Anna prowadzi swojego bloga, czyta i wyjaśnia niedzielne ewangelie, jest autorką cyklu filmów, w którym przybliża nam znaczenie Litanii Loretańskiej i tajemnic różańcowych, jest autorką audiobooka. Głosi konferencje, rekolekcje, organizuje spotkania formacyjne oraz współorganizuje z łowicką redakcją "Gościa Niedzielnego" Diecezjalne Dni Kobiet w Skierniewicach, pomaga młodzieży w odkryciu sensu życia i własnego powołania poprzez modlitwę i osobiste towarzyszenie - wylicza Klaudia Miśkiewicz, współorganizatorka spotkań.

  - Zaczniemy, oczywiście, od babskich plotek przy kawie i ciastku. Następnie udamy się na wyczekiwane spotkanie z Miłością. W przyciemnionej kaplicy będziemy adorować Stwórcę przy pięknej muzyce i poruszających rozważaniach ks. Mariusza Wilka - dodaje Klaudia.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół