• facebook
 • rss
 • Nietuzinkowe wzmocnienie duchowe

  Marta Deka Marta Deka

  dodane 01.05.2017 13:35

  Duszpasterstwo Akademickie organizuje Mszę św. ze szczególną modlitwą w intencji maturzystów. Na zakończenie będzie indywidualne błogosławieństwo dla zdających egzaminy.

  Egzaminy maturalne rozpoczną się 4 mają. - Gdzie maturzyści powinni szukać wsparcia w tych ostatnich godzinach przed egzaminem? Co ich powinno wzmocnić? Na nieco ponad 12 godzin przed maturą proponujemy młodzieży nietuzinkowe wzmocnienie duchowe. Mszę św. ze specjalnym błogosławieństwem. Jesteśmy przekonani o asyście Ducha Świętego, który ze swymi darami wzmocni ich umiejętności zdobyte podczas edukacji zwieńczonej egzaminem dojrzałości - mówi ks. Mariusz Wilk, duszpasterz akademicki.

  Msza św. z błogosławieństwem dla maturzystów w przeddzień egzaminów sprawowana będzie w radomskiej katedrze 3 maja o godz. 20.

  - Duszpasterstwo akademickie każdego roku organizuje Mszę św. dla przyszłych studentów. Jesteśmy obecni na pielgrzymce maturzystów na Jasnej Górze, staramy się towarzyszyć młodzieży w tym ważnym dla nich momencie i pokazywać, że przygoda z Panem Bogiem tak naprawdę dopiero się zaczyna. W każdym większym mieście działają duszpasterstwa akademickie, które proponują studentom wsparcie duchowe, a przede wszystkim wspólnotę ludzi poszukujących żywej relacji z Panem Jezusem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą działalnością, ponieważ znaczna część młodzieży po maturze pozostaje na studiach w Radomiu. Sporo informacji można znaleźć w internecie, ale najlepiej wybrać się na jedno z organizowanych przez nas spotkań - zaprasza ks. Artur Chruślak z DA Radom.

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół