• facebook
 • rss
 • Rusza nowy cykl ze Śmiechem

  Marta Deka Marta Deka

  dodane 09.10.2017 12:19

  Jak odważnie i odpowiedzialnie kształtować swoje życie? Na to pytanie odpowie Andrzej Śmiech, który na zaproszenie Duszpasterstwa Akademickiego poprowadzi spotkania w Radomiu.

  Po wakacyjnej przerwie rozpoczyna się nowy cykl spotkań, organizowanych przez Duszpasterstwo Akademickie w Radomiu we współpracy z trenerem Andrzejem Śmiechem pt. "Przywództwo ze Śmiechem". Do tej pory wzięło w nich już udział kilkaset osób.

  Pierwsze otwarte spotkanie potrwa w poniedziałek 9 października od 18.00 do 20.00 w auli UTH w Radomiu (ul. Chrobrego 31). A. Śmiech będzie podpowiadał, jak odważnie i odpowiedzialnie kształtować swoje życie.

  - Na warsztatach w ciągu całego roku poruszymy temat "Przywództwo osobiste w wyzwaniach dnia codziennego", czyli będziemy mówić, jak przejmować odpowiedzialność za swoje działania; jak odważnie podejmować wyzwania i uczyć się zarówno z sukcesów, jak i porażek; w jaki sposób mieć wpływ na problemy, których dostarcza nam życie, oraz jak sprawić, by nasze życie było pasjonujące i inspirujące. Zapraszamy studentów, absolwentów i wszystkich zainteresowanych tematyką przywództwa osobistego. Nie ma ograniczeń wiekowych. Aula UTH pomieści nawet 600 osób, warsztaty są otwarte dla każdego. Wstęp wolny - zachęcają do udziału Irmina i Mateusz Bonieccy z DA.

  A. Śmiech jest doradcą personalnym, praktykiem i psychologiem biznesu. Specjalizuje się w konstruowaniu programów rozwojowych wspierających osoby indywidualne, pary, organizacje oraz poszczególne zespoły w osiąganiu stawianych przed nimi celów. Twórca warsztatów "Bariery ze Śmiechem", "Relacje ze Śmiechem", autor licznych artykułów z obszaru przywództwa osobistego i procesów zmian.

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół