• facebook
 • rss
 • Mietek Szcześniak i aukcja charytatywna

  Krystyna Piotrowska Krystyna Piotrowska

  dodane 09.10.2017 15:09

  Uruchomił łańcuch dobrych ludzi.

  Marzeniem dziewczynki i jej rodziców jest to, aby Zuzia mogła normalnie żyć, funkcjonować, chodzić. Przed koncertem rodzice mówili, że chcieliby, żeby Zuzia założyła buty takie, w których chodzą jej rówieśnicy. Żeby te marzenia się spełniły potrzebne jest kosztowne leczenie.

  W Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu odbył się koncert charytatywny z której dochód zostanie przekazany na leczenie Zuzi. Zuzia i jej rodzice obecni byli podczas koncertu i aukcji. Obecnych powitał Jan Kutkowski, prezes Fundacji „Zagraj w Zielone”. Dziękował artystom za otwarte serce i życzliwe podejście do aukcji organizowanej przez Fundację oraz za podarowane prace. Specjalne podziękowania skierował również do osób, które szczególnie przyczyniły się do zorganizowania tego wydarzenia.

  - Jesteście tu państwo z potrzeby serca. Wielki ukłon w stronę Jana Kutkowskiego za to, że uruchomił ten łańcuch dobrych ludzi - mówiła Beata Drozdowska, dyrektor „Łaźni”. Pani Drozdowska prezentowała licytowane prace. Aukcje przeprowadziła Magda Gliszczyńska z Radia Plus Radom. Pierwsza z licytowanych prac była autorstwa małej Zuzi. Nabywca dał za nią 400 zł.

  W czasie licytacji odbył się koncert Mietka Szcześniaka z zespołem. Artystę oklaskiwano gromkimi brawami.

  Organizatorzy tego wydarzenia to Fundacja „Zagraj w Zielone”, Klub Środowisk Twórczych i Galeria „Łaźnia” oraz Caritas Diecezji Radomskiej.

    Aukcji przyglądała się Zuzia i jej rodzice
  Krystyna Piotrowska /Foto Gość

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół