• facebook
 • rss
 • Adoracja i spotkanie dla pań

  Marta Deka Marta Deka

  dodane 06.11.2017 13:07

  Po wakacyjnej przerwie wracają spotkania dla kobiet z cyklu "Całkiem Inna - kobieta w blasku Stwórcy". Gościem pierwszego z nich będzie Lucyna Wiśniewska.

  Spotkania odbywają się w Duszpasterstwie Akademickim przy ul. Górniczej 2. Najbliższe będzie 7 listopada o godz. 19. Tradycyjnie rozpocznie się od pogaduszek przy kawie i ciastku. - Następnie udamy się na wyczekiwane spotkanie z Miłością. W przyciemnionej kaplicy będziemy adorować Stwórcę przy pięknej muzyce i poruszających rozważaniach ks. Mariusza Wilka - mówi Klaudia Miśkiewicz, organizatorka spotkań.
  Po adoracji Najświętszego Sakramentu panie spotkają się z dr Lucyną Wiśniewską. - Porozmawiamy głównie o bezpieczeństwie i wychowaniu młodzieży. Tak, jak zawsze, będzie można zadawać pytania - wyjaśnia Klaudia.

  Lucyna Wiśniewska, lekarz neurolog, dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radomiu, należy do współtwórców radomskiego Stowarzyszenia "Środowisko Inicjatywa", działa w Katolickim Stowarzyszeniu Lekarzy Polskich. Od 17 lat wspólnie z innymi medykami organizuje tzw. białe niedziele, podczas których lekarze specjaliści wyjeżdżają do małych miejscowości i udzielają bezpłatnych porad miejscowym pacjentom. Jest laureatką nagrody "Viventi Caritate", przyznawanej przez Fundusz im. bp. Jana Chrapka. Była posłanką na Sejm V kadencji. Obecnie jest wiceszefową Prawicy Rzeczypospolitej. Aktywnie włącza się w działalność pro life , charytatywną, społeczną, kulturalną czy wychowawczą.

   

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół