• facebook
 • rss
 • 12 kroków dla chrześcijan

  Marta Deka Marta Deka

  dodane 21.12.2017 11:55

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Promień" w Mariówce zaprasza na turnus rehabilitacji leczniczej połączonej z wykładami Rafała Porzezińskiego, czyli na rehabilitację ciała i ducha.

  "Promień" prowadzi w Mariówce Zgromadzenie Sióstr Służek NMP Niepokalanej. Siostry zapraszają na wykłady i ćwiczenia połączone z rehabilitacją, czyli na odnowę ciała i ducha. Turnus rehabilitacyjny odbędzie się od 14 do 21 stycznia pod hasłem: "Ja nie mogę. On może. Pozwolę Mu". Jego uczestnicy znajdą odpowiedź na pytania: "Jak wypełnić umowę o dzieło podpisaną z samym Bogiem? Jak nie pomylić obrazu Boga z Jego obrazą? Jak stać się najlepszą wersją siebie samego?".

  Zajęcia poprowadzi R. Porzeziński, trener terapii uzależnień, wykładowca na Wydziale Studiów nad Rodziną na UKSW w Warszawie, autor książek, audiobooków, artykułów i audycji o problematyce przeciwdziałania i wychodzenia z uzależnień i zniewoleń. Swoje wykłady w "Promieniu" oprze na programie "12 kroków dla chrześcijan". Pierwotnie został opracowany dla grup wsparcia, które zajmują się osobami uzależnionymi, ale doskonale sprawdza się w pracy duszpasterskiej z różnymi grupami w parafiach. Zajęcia będą połączone z rehabilitacją kręgosłupa i stawów obwodowych pod kierunkiem lekarza medycyny Barbary Pełszyńskiej, specjalistki neurologii, balneologii i medycyny fizykalnej.

  Mariówka to miejscowość oddalona o 4 km od Przysuchy. Panujący tam klimat i czyste powietrze sprawiają, że jest miejscem idealnym, by tu zregenerować swoje zdrowie fizyczne i duchowe.

  Zgłoszenia do udziału w turnusie rehabilitacyjnym przyjmowane są pod numerem telefonu: (48) 675 01 37 lub mejlowo: elzbieta.kowacz@gmail.com.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Zobacz także

  Komentowanie dostępne jest tylko dla .

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół