• facebook
 • rss
 • Radomska Nagroda Kulturalna za rok 2016

  31 Maja 15:00
  Pobieranie...

  ŁAŹNIA Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria przyjmuje zgłoszenia kandydatów do Radomskiej Nagrody Kulturalnej za 2016 rok. Termin nadsyłania kandydatur upływa 31 maja 2017 r. (termin dostarczenia do siedziby głównej ŁAŹNI przy ul. Żeromskiego 56).

  Celem Radomskiej Nagrody Kulturalnej jest eksponowanie najważniejszych wydarzeń kulturalnych z życia miasta i docenianie tych, które w największym stopniu promują Radom, przede wszystkim na forum ogólnopolskim.

  Radomska Nagroda Kulturalna przyznawana jest twórcom, autorom lub organizatorom największego wydarzenia kulturalnego minionego roku (w danym roku nagroda jest wręczana za rok poprzedni) lub animatorom życia kulturalnego i osobom, które poprzez swoją działalność kształtują wizerunek Radomia i przyczyniają się do utrzymania jego pozycji na mapie kulturalnej kraju.

  Wydarzenia brane pod uwagę muszą albo odbywać się w Radomiu, albo być związane z Radomiem (np. poprzez osobę autora).

  Kandydatów do Radomskiej Nagrody Kulturalnej mogą zgłaszać wszyscy zainteresowani, na formularzu (do pobrania na stronie: laznia-radom.pl - w aktualności dotyczącej tegorocznej edycji RNK) na adres: „Łaźnia” Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria, ul. Żeromskiego 56, 26-600 Radom lub elektronicznie (chodzi tu o skany wypełnionych formularzy z kompletem podpisów): poczta@laznia-radom.pl.

  Komisję oceniającą wnioski powołuje Prezydent Miasta Radomia na wniosek „Łaźni” RKŚTiG. Przewodniczącym Komisji jest z urzędu Wiceprezydent Miasta Radomia nadzorujący zadania z zakresu kultury.

  W przypadku wniosków zawierających uchybienia formalne istnieje możliwość wezwania wnioskodawcy do uzupełnienia wniosku w terminie 7 dni od daty wezwania wnioskodawcy do usunięcia braków formalnych wniosku. Wezwanie do usunięcia braków formalnych zostanie wysłane drogą elektroniczną na wskazany we wniosku adres e-mail.

  Uroczyste wręczenie Nagrody przewidziane jest na 25 czerwca 2017.

  «« | « | 1 | » | »»
  oceń artykuł

  Wybrane dla Ciebie

  Reklama

  Zapisane na później

  Pobieranie listy

  Reklama

  przewiń w dół