Nowy numer 16/2018 Archiwum

Wybieramy Bibliotekarza Roku

5 Maja 16:00
Pobieranie...

Co roku Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu w Dzień Bibliotekarza i Bibliotek przyznaje tytuł Bibliotekarza Roku. Na zgłoszenia placówka czeka do 5 maja 2018 r.

Pracownicy MBP, którzy odznaczają się wysokim profesjonalizmem pracy, cenią dobre relacje z czytelnikami, podnoszą kwalifikacje oraz wykazują się wyjątkową aktywnością zawodową, mogą zostać zgłoszeni do konkursu. Na to, kim będzie Bibliotekarz Roku 2018, duży wpływ ma ocena czytelników. To w końcu od zadowolenia użytkowników często zależy powodzenie zawodowe bibliotekarzy.

Kandydatów do tytułu Bibliotekarza Roku 2018 można zgłaszać osobiście w każdej filii i agendzie biblioteki, w sekretariacie, pocztą tradycyjną (Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu, ul. J. Piłsudskiego 12, 26-600 Radom; z dopiskiem "Bibliotekarz Roku") lub elektroniczną (biblioteka@mbpradom.pl). Wystarczy wypełnić formularz z krótkim uzasadnieniem swojej propozycji i przekazać go w dowolny sposób.

Nagrodę Bibliotekarza Roku ufundował wspierający radomską książnicę Czesław Kruk, przedsiębiorca i polonijny mecenas kultury.

Szczegółowe zasady przyznawania tytułu Bibliotekarza Roku oraz karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie internetowej biblioteki: www.mbpradom.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma