• facebook
 • rss
 • Zobacz także

  • Hannaa
   30.04.2013 16:04
   Byłam pierwszy raz widzem tego konkursu i muszę powiedzieć ,że chyba ostatni.Faworyzowane były pewne szkoły i pewne miejscowości!Szanowne jury nie zawsze siedziało na swoim miejscu i nie słuchało wszystkich wykonawców!Obserwowałam konkurs pieśni.Były jawne nieścisłości.Pewna dziewczynka występowała w kategorii klas I-III,a za chwilę razem z zespołem w kategorii klas IV-VI.W jakim była wieku? Były cztery zespoły wokalne kl.I- III ,czy ten czwarty zespół nie zasłużył nawet na wyróżnienie? Liczyły się stroje i otoczka, zresztą nie tylko w tej kategorii, ale we wszystkich!Na sali panował wielki chaos! Czy jury aż tak dobrze słyszało!Wszyscy musieli przyjechać na 9.30 a gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne zaczęły występy około 14.Myślałam ,że w takim miejscu jak seminarium wszystko będzie jak należy,ale się myliłam.Szkoda czasu i niektórych uczestników!
  • Hannaa
   30.04.2013 16:08
   Byłam pierwszy raz widzem tego konkursu i muszę powiedzieć ,że chyba ostatni.Faworyzowane były pewne szkoły i pewne miejscowości!Szanowne jury nie zawsze siedziało na swoim miejscu i nie słuchało wszystkich wykonawców!Obserwowałam konkurs pieśni.Były jawne nieścisłości.Pewna dziewczynka występowała w kategorii klas I-III,a za chwilę razem z zespołem w kategorii klas IV-VI.W jakim była wieku? Były cztery zespoły wokalne kl.I- III ,czy ten czwarty zespół nie zasłużył nawet na wyróżnienie? Liczyły się stroje i otoczka, zresztą nie tylko w tej kategorii, ale we wszystkich!Na sali panował wielki chaos! Czy jury aż tak dobrze słyszało!Wszyscy musieli przyjechać na 8.30 a gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne zaczęły występy około 14.Myślałam ,że w takim miejscu jak seminarium wszystko będzie jak należy,ale się myliłam.Szkoda czasu i niektórych uczestników!Jeszcze jedno!Był zespół z gitarami i fletami, a instrumentów nie było słychać!Można udawać?
  • Bezstronny
   01.05.2013 23:39
   Uważam, ze konkurs był w tym roku wyjątkowo udany , jury było niezależne, sprawiedliwe i bardzo kompetentne. A osoby, którym sie nie podobał konkurs mialy zbyt wygórowane oczekiwania w stosunku do swoich możliwości.
  Komentowanie dostępne jest tylko dla .
  przewiń w dół