Do wygrania tablety

Ks. Zbigniew Niemirski

publikacja 18.05.2013 11:54

Do 25 lipca trwa konkurs o wykorzystaniu funduszy europejskich. Zapraszamy do udziału.

Między innymi dzięki wsparciu unijnemu z dnia na dzień pięknieje radomski kościół pw. św. Wacława Między innymi dzięki wsparciu unijnemu z dnia na dzień pięknieje radomski kościół pw. św. Wacława
To najstarsza świątynia w mieście. Została zbudowana na początku XIII w. w miejscu starszego drewnianego kościoła
Ks. Zbigniew Niemirski /GN

Motto, a zarazem temat konkursu brzmi: ”Fundusze Europejskie: Co dobrego na moim podwórku?”.

By wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie tableta, albo oprogramowania antywirusowego, należy przesłać tekst (maksymalnie 4,5 tys. znaków) lub zdjęcie (o wielkości do 5MB w formacie JPG) opisujące zmiany  zrealizowane dzięki wsparciu funduszy unijnych.

Konkursowe teksty i zdjęcia mogą dotyczyć dowolnego miejsca i projektu. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby fizyczne, a niepełnoletni uczestnicy powinni mieć zgodę dorosłego opiekuna.

Prace należy zgłaszać do 25 lipca br. Przesyłamy je na adres projekt@gosc.pl lub tradycyjną pocztą: WKM ”Gość Niedzielny”, ul. Wita Stwosza 11, 40-042 Katowice. Zarówno mail jak i przesyłka pocztowa powinny mieć tytuł: „Fundusze Europejskie: Co dobrego na moim podwórku?” oraz zawierać informacje o uczestniku (imię i nazwisko, adres, a gdy uczestnik jest niepełnoletni, także dane opiekuna). Prace nadesłane na konkurs publikujemy także na naszych stronach internetowych. Zainteresowanych szczegółami, regulaminem i nadesłanymi pracami zapraszamy na stronę http://gosc.pl/Blizej_sasiada.

W numerze ”Gościa Niedzielnego” na 11 sierpnia (32/2013) zostanie opublikowana lista laureatów.