Studencie - pielgrzymuj z nami!

Marta Deka

publikacja 18.07.2013 12:58

Kolejny raz z Diecezjalną Pieszą Pielgrzymką na Jasną Górę wyruszy grupa akademicka nr 21.

W grupie panuje niepowtarzalna atmosfera studenckich rekolekcji w drodze W grupie panuje niepowtarzalna atmosfera studenckich rekolekcji w drodze
Marta Deka /GN

- Jesteśmy grupą namiotową, w której oprócz modlitwy i ciszy na trasie znajdziesz niepowtarzalną atmosferę studenckich rekolekcji w drodze. Na pątniczy szlak zapraszamy gości, którzy głoszą konferencje na tematy istotne dla młodych ludzi, odkrywających swoje życiowe powołanie. Radosne pogodne wieczory, przenośne prysznice, wygodne położenie noclegu oraz studencka brać czynią naszą grupę niepowtarzalną - zachęcają do wspólnego pielgrzymowania studentów z naszej diecezji duszpasterze akademiccy.

Zapisy do grupy 21 prowadzone będą od 28 lipca (18.30-20.00) oraz od 2 do 5 sierpnia (18.30-20.00) w Ośrodku Duszpasterstwa Akademickiego przy ul. Górniczej 2 w Radomiu. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej DA: www.daradom.pl, na facebookowym profilu pielgrzymki akademickiej. Na pytania i wątpliwości odpowiada przewodnik grupy 21. ks. Arkadiusz Latosek (e-mail: x.latonio@me.com).