Wspólnoty uwielbią Zwycięzcę śmierci

Marta Deka Marta Deka

publikacja 11.04.2017 12:40

Ruch Światło-Życie zaprasza na 5. edycję Wielkanocnego Uwielbienia.

Oazowicze zapraszają do wspólnego uwielbiania Chrystusa Zmartwychwstałego Oazowicze zapraszają do wspólnego uwielbiania Chrystusa Zmartwychwstałego
Marta Deka /Foto Gość

Odbędzie się w Poniedziałek Wielkanocny, czyli 17 kwietnia, w parafii św. Brata Alberta w Radomiu na os. Prędocinek. Rozpocznie się o 18.00 Mszą św. Bezpośrednio po Eucharystii rozpocznie się uwielbienie. Modlitwę będą prowadzić Diakonia Modlitwy oraz Diakonia Muzyczna Ruchu Światło-Życie.

Do udziału w spotkaniu zaproszeni są oazowicze, Rodziny Domowego Kościoła oraz członkowie wszystkich wspólnot działających w diecezji radomskiej.

"Już po raz 5. zapraszamy was do wspólnego przeżywania radości ze zmartwychwstania Chrystusa. Będziemy z radością i mocą uwielbiać Zwycięzcę ,smierci. Po zakończeniu wspólnej modlitwy będziemy mogli jeszcze wyrazić wielkanocną radość i poświętować przy pysznych ciastach i ciepłej herbacie w sali przy kościele. Zjednoczmy się we wspólnym śpiewie radosnego »Alleluja« jak jedna wielka Boża rodzina. Do zobaczenia w Poniedziałek Wielkanocny!" - zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy.

Wspólnoty uwielbią Zwycięzcę śmierci