Nowe Poznajki

Marta Deka Marta Deka

publikacja 16.04.2018 15:54

Spotkania są dla tych, którzy chcą poznać nowe osoby, podzielające ich wartości chrześcijańskie.

Irmina i Mateusz Bonieccy zachęcają do wzięcia udziału w chrześcijańskich tzw. szybkich randkach Irmina i Mateusz Bonieccy zachęcają do wzięcia udziału w chrześcijańskich tzw. szybkich randkach
Ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość

Trwają zapisy do kolejnych Poznajek, czyli chrześcijańskiego speed dating, (tzw. szybkie randki). Chrześcijańskie szybkie randki odbywać się będą 20 kwietnia od godz. 19 w Duszpasterstwie Akademickim w Radomiu przy ul. Górniczej 2.

W spotkaniach uczestniczyć może około 30 osób. W rejestracji otrzymują identyfikatory. Każdy ma możliwość rozmowy po 5 minut z każdym przedstawicielem płci przeciwnej. - Można powiedzieć, że każda pani i każdy pan będą mieli około kilkunastu randek w ciągu wieczora. Przyznam, że docierają do nas głosy, że czasem ktoś pozna więcej osób w czasie tego jednego wieczora niż w czasie całego roku - mówi Irmina Boniecka, która wraz z mężem Mateuszem organizują chrześcijański speed dating.

Tym razem do udziału w Poznajkach zaproszone są kobiety w wieku od 19 do 26 lat oraz panowie w wieku od 20 do 27.

- Zapraszamy tych, którzy chcą poznać nowe osoby, ale podzielające ich wartości chrześcijańskie. Zapisy jak zawsze przez stronę internetową: www.poznajki.pl.