Barka na 100 gitar dla Jana Pawła II

ks. Zbigniew Niemirski ks. Zbigniew Niemirski

publikacja 11.10.2018 10:10

Liczba instrumentów jest umowna, bo zaproszony jest każdy. Organizatorzy zapraszają z gitarą lub bez i z innymi instrumentami.

Często śpiewamy ją podczas pielgrzymki na Jasną Górę. „Barka” to ulubiona piosenka św. Jana Pawła II. Zaśpiewajmy ją wspólnie w centrum Radomia w 40. rocznicę jego wyboru Często śpiewamy ją podczas pielgrzymki na Jasną Górę. „Barka” to ulubiona piosenka św. Jana Pawła II. Zaśpiewajmy ją wspólnie w centrum Radomia w 40. rocznicę jego wyboru
ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość

- Uczcijmy pamięć o naszym ukochanym papieżu. Spotkajmy się 16 października, w poniedziałek, w 40. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową przed Urzędem Miasta na placu Corazziego w Radomiu. Początek spotkania 20.37 - zapraszają organizatorzy - ks. Mariusz Wilk, diecezjalny duszpasterz młodzieży i Duszpasterstwo Akademickie Diecezji Radomskiej.

Na placu Corazziego strojenie instrumentów i wspólne odśpiewanie i zagranie „Barki” na przyniesionych gitarach i instrumentach - ulubionej piosenki papieża Polaka, a potem Apel Jasnogórski. Zakończenie tego niezwykłego spotkania o 21.37 - w godzinie śmierci Jana Pawła II.