Kurs pastoralno-liturgiczny dla operatorów audio-wideo

ks. Zbigniew Niemirski ks. Zbigniew Niemirski

publikacja 25.01.2020 12:22

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą dokumentować celebracje liturgiczne.

Na kurs zaprasza ks. Stanisław Piekielnik, administrator portalu diecezji radomskiej. Na kurs zaprasza ks. Stanisław Piekielnik, administrator portalu diecezji radomskiej.
ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość

Wydział ds. Środków Społecznego Przekazu Kurii Diecezji Radomskiej zaprasza na kurs pastoralno-liturgiczny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego. Szkolenie odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu (ul. Młyńska 23/25) w sobotę 14 marca w godz. 9-14.

Obowiązujące przepisy liturgiczne wymagają ukończenia takiego kursu przez osoby (fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego), które pragną dokumentować celebracje liturgiczne.

Ksiądz Stanisław Piekielnik, organizator kursu, informuje, że aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania w wersji DOC na stronie www.diecezja.radom.pl) i przesłać go do organizatora do 10 marca pocztą elektroniczną (kurs-foto@diecezja.radom.pl) lub tradycyjną (Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-610 Radom) z dopiskiem: "Kurs dla fotografów" albo dostarczyć osobiście (kopertę ze zgłoszeniem można zostawić: w budynku Kurii Diecezji Radomskiej, w Wydziale Katechetycznym na parterze lub w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu na furcie - ul. Młyńska 23/25).

- Do zgłoszenia prosimy dołączyć zdjęcie formatu legitymacyjnego (wymiary: 35 x 45 mm; zaleca się plik graficzny JPG w rozmiarze: 413 x 531 pikseli przy 300 dpi), opisane imieniem i nazwiskiem. Prócz podania podstawowych danych osobowych (potrzebnych do wystawienia zaświadczenia i przygotowania identyfikatora) oraz podpisania zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, prosimy o sygnowanie formularza podpisem księdza proboszcza i pieczęcią parafii zamieszkania kursanta lub parafii, na której terenie działa firma - informuje ks. Piekielnik.

Więcej informacji: ks. Stanisław Piekielnik, tel.: 606 374 948, kurs-foto@diecezja.radom.pl, www.diecezja.radom.pl.