Zakupy z MOPS i E. Leclerc dla osób objętych kwarantanną

Marta Deka Marta Deka

publikacja 30.03.2020 11:40

Z tej formy pomocy skorzystać mogą osoby objęte domową kwarantanną, zgłoszone do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną, które nie mogą liczyć na wsparcie rodziny.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej podkreśla, że jest otwarty na współpracę z innymi sklepami, które chciałyby w ten sposób pomóc radomianom objętym kwarantanną. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej podkreśla, że jest otwarty na współpracę z innymi sklepami, które chciałyby w ten sposób pomóc radomianom objętym kwarantanną.
Marta Deka /Foto Gość

Te osoby mogą zrobić zakupy w pierwszej kolejności przez internet w sklepie E. Leclerc, a zamówione towary zostaną im bezpiecznie dostarczone do domu.

- Należy złożyć zamówienie na stronie internetowej www.zakupy-eleclerc.pl. Wybierając sposób dostawy, trzeba zaznaczyć opcję "Kwarantanna, tylko i wyłącznie dla osób objętych kwarantanną przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną". Po opłaceniu rachunku w wyznaczonym przez sklep terminie przeszkoleni i wyposażeni w odpowiedni sprzęt przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej w bezpieczny sposób dostarczą produkty pod wskazany adres. Zamówienie będzie dostarczone bezpłatnie. Filmik z instrukcją znajduje się tutaj: https://youtu.be/y2lF9G29hLg - mówi Justyna Piątek, rzecznik prasowy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomiu.

Jednocześnie MOPS podkreśla, że jest otwarty na współpracę z innymi sklepami, które chciałyby w ten sposób pomóc radomianom objętym kwarantanną.