"Gość Niedzielny" w parafiach

ks. Zbigniew Niemirski ks. Zbigniew Niemirski

publikacja 17.04.2020 10:41

Mimo wyjątkowo trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się nasz tygodnik, udało się przygotować i przed Wielkanocą dostarczyć do parafii paschalne wydanie czasopisma.

Paschalny numer tygodnika obejmuje Niedzielę Zmartwychwstania oraz Miłosierdzia Bożego (nr 15-16). Paschalny numer tygodnika obejmuje Niedzielę Zmartwychwstania oraz Miłosierdzia Bożego (nr 15-16).
ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość

Do parafii, w ubiegłym tygodniu, dzięki pracy kolporterów, dotarło paschalne wydanie "Gościa Niedzielnego". To podwójny numer: 15 i 16. Obejmuje minioną Niedzielę Wielkanocną i najbliższą Niedzielę Miłosierdzia. Jego cena wynosi 6 zł. Kolporterzy dostarczyli również kolejny numer "Małego Gościa Niedzielnego".

Jako redakcja będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie czasopism w kościołach, aby umożliwić zakup osobom przychodzącym do świątyni na indywidualną modlitwę.

Przypominamy słowa ks. Adama Pawlaszczyka, redaktora naczelnego naszego tygodnika, skierowane do duszpasterzy: - Drodzy Kapłani, rozumiemy, w jak dramatycznej sytuacji znaleźliście się jako duszpasterze oddzieleni od swoich parafian, którym z oddaniem służycie. Chcemy Was zapewnić, że w tym trudnym czasie nie jesteście sami - pamiętamy o Was w naszych modlitwach. Was również prosimy o modlitwę za "Gościa Niedzielnego".

Drodzy Czytelnicy, pytajcie Waszych duszpasterzy, najlepiej drogą telefoniczną, jak można nabyć aktualne wydanie Gościa.

Brak diecezjalnego dodatku w wydaniu drukowanym nie oznacza, że przestaliśmy pracować. Jesteśmy codziennie na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebook.com/goscradomski.pl.