Marta Deka
W katedrze radomskiej bp Marek Solarczyk przewodniczył Mszy św. z racji 35. rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w Radomiu.
GOSC.PL DODANE 02.06.2026
Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript.Zmień ustawienia lub wypróbuj inną przeglądarkę.