Nowy numer 28/2018 Archiwum
 • Hannaa
  30.04.2013 16:04
  Byłam pierwszy raz widzem tego konkursu i muszę powiedzieć ,że chyba ostatni.Faworyzowane były pewne szkoły i pewne miejscowości!Szanowne jury nie zawsze siedziało na swoim miejscu i nie słuchało wszystkich wykonawców!Obserwowałam konkurs pieśni.Były jawne nieścisłości.Pewna dziewczynka występowała w kategorii klas I-III,a za chwilę razem z zespołem w kategorii klas IV-VI.W jakim była wieku? Były cztery zespoły wokalne kl.I- III ,czy ten czwarty zespół nie zasłużył nawet na wyróżnienie? Liczyły się stroje i otoczka, zresztą nie tylko w tej kategorii, ale we wszystkich!Na sali panował wielki chaos! Czy jury aż tak dobrze słyszało!Wszyscy musieli przyjechać na 9.30 a gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne zaczęły występy około 14.Myślałam ,że w takim miejscu jak seminarium wszystko będzie jak należy,ale się myliłam.Szkoda czasu i niektórych uczestników!
  doceń 0
 • Hannaa
  30.04.2013 16:08
  Byłam pierwszy raz widzem tego konkursu i muszę powiedzieć ,że chyba ostatni.Faworyzowane były pewne szkoły i pewne miejscowości!Szanowne jury nie zawsze siedziało na swoim miejscu i nie słuchało wszystkich wykonawców!Obserwowałam konkurs pieśni.Były jawne nieścisłości.Pewna dziewczynka występowała w kategorii klas I-III,a za chwilę razem z zespołem w kategorii klas IV-VI.W jakim była wieku? Były cztery zespoły wokalne kl.I- III ,czy ten czwarty zespół nie zasłużył nawet na wyróżnienie? Liczyły się stroje i otoczka, zresztą nie tylko w tej kategorii, ale we wszystkich!Na sali panował wielki chaos! Czy jury aż tak dobrze słyszało!Wszyscy musieli przyjechać na 8.30 a gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne zaczęły występy około 14.Myślałam ,że w takim miejscu jak seminarium wszystko będzie jak należy,ale się myliłam.Szkoda czasu i niektórych uczestników!Jeszcze jedno!Był zespół z gitarami i fletami, a instrumentów nie było słychać!Można udawać?
  • i40i4
   07.05.2013 14:49
   -Faworyzowane były pewne szkoły i pewne miejscowości! -które???
   -jury nie zawsze siedziało na swoim miejscu i nie słuchało wszystkich wykonawców! - co to znaczy "swoim miejscu"??? (słychać było nawet przed budynkiem)
   -Były jawne nieścisłości.Pewna dziewczynka występowała w kategorii klas I-III,a za chwilę razem z zespołem w kategorii klas IV-VI
   -jury (organizatorzy pewnie też) nie mieli możliwości weryfikacji wieku uczestników. Jeśli taki przypadek miał miejsce to wina opiekuna i należało zgłosić go jury.
   -Były cztery zespoły wokalne kl.I- III ,czy ten czwarty zespół nie zasłużył nawet na wyróżnienie?
   -decyzje niezależnego jury nie podlegają dyskusji
   -Na sali panował wielki chaos!
   -Proszę zaprosić blisko 300 dzieci na imprezę i mieć idealny ład i porządek.
   -Czy jury aż tak dobrze słyszało!
   -j.w.
   -Wszyscy musieli przyjechać na 8.30 a gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne zaczęły występy około 14
   -Wiele szkół (z poza Radomia) praktykuje przyjazd na konkurs jednym środkiem transportu.
   -Był zespół z gitarami i fletami, a instrumentów nie było słychać!Można udawać?
   -no coment
   -Szkoda czasu i niektórych uczestników!
   - my za rok napewno przyjedziemy :)

   Celem Konkursu jest wzrost świadomości narodowej młodego pokolenia
   Polaków , pogłębienie ich miłości do Ojczyzny , pogłębienie znajomości
   historii i kultury polskiej zawartej w pieśni i poezji polskiej na przestrzeni
   dziejów.

   pozdrawiamy
   doceń 3
 • Bezstronny
  01.05.2013 23:39
  Uważam, ze konkurs był w tym roku wyjątkowo udany , jury było niezależne, sprawiedliwe i bardzo kompetentne. A osoby, którym sie nie podobał konkurs mialy zbyt wygórowane oczekiwania w stosunku do swoich możliwości.
  doceń 9
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma