Nowy numer 47/2019 Archiwum
 • Gość
  09.03.2017 13:38
  "Słyszę teraz, że zdradził Polskę"... Zapewne jeden z miłujących prawde i innych ludzi kapłan zdradził mu te tajemnicę.....
  doceń 10
 • Gość_2
  09.03.2017 14:32
  Tylko musi się prawdziwie nawrócić. Już raz pokazał że diabeł jak potrzeba to i ornat ubierze (ślub kościelny pod wybory)
  • Kael
   09.03.2017 15:03
   Pan Jezus sie na pewno z tego slubu koscielnego ucieszyl.
   doceń 2
  • Kael
   09.03.2017 15:04
   Co do prawdziwego nawrocenia, to, jak o. Bashobora powiedzial, nie nam osadzac. Martwmy sie o wlasne.
   doceń 5
  • Ks. Łukasz
   12.03.2017 08:22
   A Ojciec nie pozwolił Synowi zbyt długo się oskarżać i nawracać wg Jego sposobu myślenia. Ale swoimi czynami (odzieniem w najlepszy płaszcz, sandały, pierścień na rękę i wyprawienie uczty) pokazał, że cieszy się z powrotu syna. Nie kazał mu podpisywać żadnej gwarancji, że znowu nie straci połowy majątku Ojca. Nie robił mu wymówek. Nawet nie wziął starszego Syna i nie powiedział, popatrz na Niego. Odtąd masz być taki jak On. Ojciec nic z tych rzeczy nie zrobił. Pan Jezus mówi bądźcie doskonali jak doskonały jest Ojciec wasz Niebieski. Mówi te słowa w kontekście miłości nieprzyjaciół. A nam bardzo trudno przyjąć te słowa. Może dlatego, że zbyt rzadko słyszymy podstawowe orędzie Ewangelii. Bóg kocha Ciebie Gość_2. Pan Bóg kocha każdego, kto pisze na tym forum. Pan Bóg kocha Jarosława Kaczyńskiego i zwolenników PiS. Pan Bóg kocha Donalda Tuska i przeciwników PiS. Takie są fakty. Miłość Boża do każdego stworzenia, nawet tego, które nie poddaje się woli Stwórcy jest faktem.
   doceń 3
 • Gość
  09.03.2017 19:13
  Byłam kiedyś na rekolekcjach z Ojcem Bashoborą. Polecam! :)
  doceń 4
 • JAWA25
  09.03.2017 19:35
  "Ale wyobraźcie sobie, że pojawia się na Mszy św." wyobrażać różne rzeczy można
  doceń 6
 • Hubal
  12.03.2017 12:27
  To co wyprawiają z tymi tzw. mszami o uzdrowienie to jedna wielka manipulacja, że niby Pan Jezus Chrystus uzdrawia. W rzeczy samej to wielka obłuda tzw. kapłanów, wykorzystywanie Boga (Nie będziesz wzywała Pana Boga nadaremnie). Tutaj chodzi o pieniądze. Manipulacja i pieniądze a w tle Pan Jezus Chrystus to woła o pomstę do nieba. To jest Zabobon, to są działania złego ducha, który zaciera swoje wstrętne łapska na dusze zwodzone do tego kultu. Chodzi o to by Chrześcijanom poprzewracać w głowach i zmanipulować ich na maksa, zawładnąć ich duszami i śmiać się z nich po wieki. Tymczasem Chrześcijaństwo musi być Mądre, Męskie, Roztropne, Zdroworozsądkowe - i w tym wszystkim pełne MIŁOŚCI . Czerpmy wszystko co nam potrzeba, w tym uzdrowienia na co dzień z MIŁOŚCI a w dzień Pański z EUCHARYSTII. Amen - Niech Tak się stanie.
  • Gość
   14.03.2017 20:34
   Byłeś na takich rekolekcjach, że wiesz co tam się dzieje? Czy to tylko Twoje domysły niepoparte żadnym doświadczeniem? Czytałeś kiedykolwiek Pismo Święte? Albowiem napisano tam, m.in. że "w Imię Moje złe duchy wyrzucać będą, ...uzdrawiać, itd."
   doceń 0
 • GośćDarek
  12.03.2017 16:22
  Msza św. o uzdrowienie i uwolnienie nie jest wzywaniem Pana Boga nadaremnie. Pan Jezus powiedział:"Proście a otrzymacie,szukajcie a znajdziecie,kołaczcie a otworzą wam."
  doceń 3
 • Hubal
  12.03.2017 22:02
  Tak - mówił tak z głębi Bożego Serca, ze Światła - z Miłości. I nie było tam cienia manipulacji i jakiegokolwiek zysku szatańskiego.
  doceń 3
 • Hubal
  12.03.2017 22:12
  Poza tym Panie Darku "Proście a otrzymacie... " dot. Dawajcie a Otrzymacie, a więc MIŁOŚĆ i EUCHARYSTIA, nic poza tym !
  doceń 0
 • Hubal
  12.03.2017 22:17
  Kto wzywa Pana Boga mając na względzie swoje doczesne przekonania a wzywa Go bez przekonania wynikającego z Miłości a wyłącznie z manipulacji niech będzie przeklęty !
  doceń 1
 • Hubal
  12.03.2017 22:31
  Pan Jezus nie objawił na glosolalii, upadków z hukiem na plecy, wycia demonicznego w Kościele, spazmatycznego śmiechu, rekordrelowych tańców, tzw. daru łez wywołanego fałszywym podnieceniem, transu w odmiennym stanie świadomości religijnej. Reasumując, pisząc dla Was chciałbym, żebyście porzucili te praktyki a skupili się na Miłości w dniu powszednim a w dniu Pańskim czerpali z EUCHARYSTII.
  • Gość
   23.03.2017 16:47
   Przepraszam, co to są "rekordrelowe tańce"?
   • Hubal
    26.03.2017 10:02
    Przepraszam chodziło o rock and roll - rokendrol. Pod tą nazwą miałem na myśli spontaniczne tańce różnego rodzaju, gdzie tańczą jak im dusza zagra, na wszelkie różne sposoby - byleby tańczyć. To jest nawet dobre, gdyż to jest rodzaj uwielbienia Boga. Boga można tak wielbić, to jubilacja ale jest jedno ale. Taniec nie może być wynaturzony, nie można się w niego wprowadzać pod wpływem, np. długotrwałego, monotonnego śpiewu, czy dźwięku powodującego rodzaj transu, czy odmiennej świadomości religijnej. Gdy wprowadzimy się w taki stan dzieją się z człowiekiem różne dziwne rzeczy, po czym puszczają hamulce, które obezwładniająco działają na ciało takiego człowieka wprowadzając go jeszcze wyżej w ten stan transu, czy podświadomości. W takim stanie ludzie zaczynają używać niezrozumiałej mowy, opadają na podłogę, dochodzą do tego konwulsje, wcześniej inni wydają z siebie różne nie wyartykułowane dźwięki, wycia, śmieją się jak po narkotykach. Jest to śmiech niekontrolowany. Tzw. charyzmatycy nazywają go spazmatycznym śmiechem a te wszystkie czynności w odmiennym stanie świadomości religijnej uważają, że są natchnione Duchem Świętym i są tego pewni i nieomylni do tego stopnia, że nie potrafią się bez tych wrażeń obyć. Nakręcają się kolejnymi spotkaniami, nazywają je przyciągająco - rekolekcjami. Do takich spotkań są potrzebni odpowiedni ludzie oczekujący wrażeń, cudownych wydarzeń, nadprzyrodzonych zjawisk, jest potrzebny autorytet a więc prowadzący, którzy sposobem, tj. monotonną modlitwą, dźwiękami bębna, czy innego instrumentu, śpiewem i do tego tańcem wpadają w sidła by w końcu utracić nad sobą kontrole. Tak podatne osoby są w centrum i pozostali patrz na nich z podziwem i niedowierzaniem i nie jednokrotnie ze strachem i nie wiedzą, że to coś za chwile również i im może się udzielić. Praktyki te udzielają sie na łonie Kościoła Katolickiego, o dziwo w Kościołach, gdzie wykorzystuje się do tego Najświętszy Sakrament i Mszę Święta, która poprzedza te dziwne praktyki a na której można zebrać pokaźne pieniądze bo tak się utarło, że na Mszy Świętej można zbierać tacę i to zostało wykorzystane. Świetnym rozwiązaniem jest rozwiązanie warszawskie, gdzie na stadionie narodowym przy aprobacie oraz czynnym uczestnictwie abp. Hesera z udziałem wskrzesiciela i uzdrowiciela o. Bashanbory nie zbiera się tacy a bilety, które są wstępem uwaga - na rekolekcje. Na tych rekolekcjach - jazda bez trzymanki i najlepiej bez hamulców.
    doceń 0
    0
 • Anna Panna
  28.04.2017 00:08
  Niech Bashobora u siebie w Afryce głosi te swoje "mądrości" - i niech się martwi, żeby ich wszystkich islamiści nie zjedli, bo rosną tam w siłę, że ho-ho. A Polacy sobie poradzą.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama