Gość Katowicki 29/2018 Archiwum
 • Orwell
  20.10.2015 12:09
  Pani premier i wszystkim lewakom oraz feministką radzę ( zwłaszcza feministką) zaopatrzyć się w burki i dobre kryjówki. Bo jak do Polski przybędą"migranci" ze spuchniętymi jądrami to na pewno nie będzie Republika wyznaniowa.
  doceń 0
 • sword
  20.10.2015 16:14
  Te wypowiedzi to trudno nawet komentować, trzeba by zejść do tego poziomu.

  Dzięki Bogu jeszcze chwila i pójdzie do lamusa...
  doceń 2
 • Helmut
  21.10.2015 12:32
  "Czy na pewno według każdego?" Gdyby tak brzmiało ostatnie zdanie artykułu... Czepiam się, wiem. A jednak będę się upierał, że nawet licentia poetica nie upoważnia do choćby cienia wątpliwości w aspekcie fundamentów. I nie ma znaczenia czy się jest zwolennikiem tzw. demokracji czy nie. Fundament to fundament.
  Bo inaczej zabrniemy w ten sam zaułek, co Pani Premier. Ona właśnie porządnie naruszyła fundament, na którym opiera się jej pozycja i cały ten polityczny teatr III RP. Z tą różnicą, że ona chyba nawet tego nie rozumie :)
  Pozdrawiam!
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma