Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Zaproszenie na dzisiejszy wieczór

Nabożeństwo rozpocznie się przed kościołem św. Jana w Radomiu (fara), a zakończy w katedrze.

Rozważania  związane będą z tegorocznym hasłem XXX Światowego Dnia Młodzieży „Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą”. Na zakończenie, już w katedrze, rozdawane będą teksty orędzia papieża Franciszka na tegoroczny dzień młodzieży.

- Chcemy, by tegoroczna Droga Krzyżowa była wprowadzeniem w peregrynację Symboli Światowych Dni Młodzieży w naszej diecezji, która rozpocznie się w Wielki Poniedziałek. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w tych uroczystościach nie tylko młodzież, ale wszystkich mieszkańców Radomia i okolic - mówi bp Henryk Tomasik.

Peregrynacja symboli rozpocznie się 30 marca o 17.00 na starym moście w Białobrzegach Radomskich, a zakończy 19 kwietnia o 12.30 w katedrze.

  Ubiegłoroczna Droga Krzyżowa zgromadziła bardzo wielu uczestników
Ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma