Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Przytulanie w Wierzbicy, a co gdzie indziej?

W ramach programu przygotowań do przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży w kilku miejscowościach ruszają jesienne Apele Młodych.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich do 4 dekanalnych centrów na Apele Młodych. Naprawdę będzie się działo - zapewnia Otylia Brendel, szefowa działu promocji ŚDM w diecezji radomskiej. Jednocześnie informuje, że trwają przygotowania do takich apeli w kolejnych dekanalnych centrach.

A to program pierwszych spotkań:

19 listopada (czwartek)

19.00 - w parafii bł. Annuarity (os. Michałów) odbędzie się Apel Młodych. Spotkanie rozpocznie konferencja, którą wygłosi ks. Robert Matysiak. Podczas apelu będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

20 listopada (piątek)

18.00 - w Starej Błotnicy na Apelu Młodych spotka się młodzież dekanatu jedlińskiego;

19.00 - Kuźnia Młodych w kościele pw. MB Miłosierdzia (ul. Struga). W ramach tej comiesięcznej imprezy, tym razem w ramach eśdeemowego Apelu Młodych, spotka się młodzież z dekanatu Radom-Centrum. Więcej informacji na facebookowym wydarzeniu "Kuźnia w listopadzie".

21 listopada (sobota)

10.00 - w kościele w Wierzbicy darmowe przytulanie w ramach akcji "Przytul się do Bożego miłosierdzia!". Apel Młodych dla dekanatu wierzbickiego.

19.00 - w Garbatce-Letnisku spotkają się młodzi z parafii dekanatów czarnoleskiego i zwoleńskiego. Gospodarzami tego spotkania będzie młodzież z Garbatki-Letniska. Temat spotkania: "Przyjmij miłosierdzie". Gościem specjalnym Apelu Młodych będzie Mateusz Śliwiński ze Wspólnoty Przymierza Rodzin "Mamre".

  Dobre przygotowanie młodzieży do ŚDM jest wielką troską bp. Henryka Tomasika
ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma