Nowy numer 47/2020 Archiwum

Przytulanie w Wierzbicy, a co gdzie indziej?

W ramach programu przygotowań do przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży w kilku miejscowościach ruszają jesienne Apele Młodych.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich do 4 dekanalnych centrów na Apele Młodych. Naprawdę będzie się działo - zapewnia Otylia Brendel, szefowa działu promocji ŚDM w diecezji radomskiej. Jednocześnie informuje, że trwają przygotowania do takich apeli w kolejnych dekanalnych centrach.

A to program pierwszych spotkań:

19 listopada (czwartek)

19.00 - w parafii bł. Annuarity (os. Michałów) odbędzie się Apel Młodych. Spotkanie rozpocznie konferencja, którą wygłosi ks. Robert Matysiak. Podczas apelu będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

20 listopada (piątek)

18.00 - w Starej Błotnicy na Apelu Młodych spotka się młodzież dekanatu jedlińskiego;

19.00 - Kuźnia Młodych w kościele pw. MB Miłosierdzia (ul. Struga). W ramach tej comiesięcznej imprezy, tym razem w ramach eśdeemowego Apelu Młodych, spotka się młodzież z dekanatu Radom-Centrum. Więcej informacji na facebookowym wydarzeniu "Kuźnia w listopadzie".

21 listopada (sobota)

10.00 - w kościele w Wierzbicy darmowe przytulanie w ramach akcji "Przytul się do Bożego miłosierdzia!". Apel Młodych dla dekanatu wierzbickiego.

19.00 - w Garbatce-Letnisku spotkają się młodzi z parafii dekanatów czarnoleskiego i zwoleńskiego. Gospodarzami tego spotkania będzie młodzież z Garbatki-Letniska. Temat spotkania: "Przyjmij miłosierdzie". Gościem specjalnym Apelu Młodych będzie Mateusz Śliwiński ze Wspólnoty Przymierza Rodzin "Mamre".

Dobre przygotowanie młodzieży do ŚDM jest wielką troską bp. Henryka Tomasika   Dobre przygotowanie młodzieży do ŚDM jest wielką troską bp. Henryka Tomasika
ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama