Nowy numer 2/2021 Archiwum

O wszystkim, co ważne dla kościołów

Będą wykłady i prezentacje dotyczące budowy, renowacji, wyposażenia i zabezpieczenia obiektów sakralnych oraz porady specjalistów z tej dziedziny.

W Ośrodku Edukacyjno-Charytatywnym "Emaus" w Turnie koło Białobrzegów 21 września odbędzie się konferencja "Obiekty sakralne - budowa, renowacja, wyposażenie i zabezpieczenie obiektów sakralnych". W jej programie znajdą się wykłady i prezentacje oraz porady specjalistów.

- Udział w konferencji to źródło licznych korzyści dla parafii. Ciekawy program wykładów prowadzonych przez ekspertów z danej dziedziny to okazja do zdobycia wiedzy pomocnej w pracy we własnej wspólnocie. Otwarty charakter wydarzenia pozwala na nawiązanie kontaktów z prelegentami i przedstawicielami firm. To doskonała szansa, by skonsultować plany remontu lub modernizacji parafii i otrzymać cenne rady. Zadbamy również o to, żeby konferencja była miłym wydarzeniem towarzyskim dla wszystkich uczest­ników. Zapewniamy poczęstunek podczas przerw oraz posiłek w porze obiadowej - mówi Agnieszka Karaś z firmy Operante, która wraz z Kurią Diecezji Radomskiej organizuje to wydarzenie.

Do udziału w konferencji szczególnie zaproszeni są przedstawiciele kurii, duszpasterze, przedstawiciele rad parafialnych, zakonów, członkowie diecezjalnych komisji artystyczno-architektonicznych, przedstawiciele Wojewódzkie­go Urzędu Ochrony Zabytków i jego delegatur. Wśród uczestników, którzy zostaną do końca, zostaną rozlosowane cenne nagrody.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względów organizacyjnych należy jedynie wcześniej­ potwierdzić udział - telefonicznie: (33) 307 01 64, 535 683 428 lub za pomocą poczty elektronicznej: biuro@obiektysakralne.pl.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie: obiektysakralne.pl.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem bp. Henryka Tomasika.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama