Nowy numer 47/2019 Archiwum

Niedziela Palmowa w Mroczkowie

Stało się już tradycją, że wierni w Niedzielę Palmową biorą udział w inscenizacji wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy.

Wierni parafii pw. św. Rocha w Mroczkowie (dekanat czarnecki) obchody Wielkiego Tygodnia rozpoczęli inscenizacją wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. Jak co roku dzieci i młodzież w strojach z czasów Pana Jezusa oraz licznie zgromadzeni wierni przeszli w procesji z kościoła św. Rocha do kościoła NMP Nieustającej Pomocy. 

Mszę św. celebrował proboszcz ks. Krzysztof Sieczka.

Po Eucharystii rozstrzygnięto konkursy na najładniejszy strój oraz największą i najpiękniejszą palmę. Największą palmę, która miała ponad 4 metry, wykonał chór Klubu Seniora. W składzie jury byli: radna Monika Gruszczyńska, katechetka Ewa Mastalerz i Wiesław Kwapisz, sołtys Rędocina.

 

W parafii zorganizowany był konkurs na największą i najładniejszą palmę.   W parafii zorganizowany był konkurs na największą i najładniejszą palmę.
Archiwum parafii
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama