Nowy numer 20/2024 Archiwum

Przyjaciele Bezdomnych zapraszają na koncert

W Niedzielę Miłosierdzia 28 kwietnia w parafii pw. św. Brata Alberta w Radomiu na osiedlu Prędocinek odbędzie się wyjątkowy, charytatywny koncert. Wystąpi Małgorzata Nowak z zespołem.

Koncert rozpocznie się o 18.45. Z Małgorzatą Nowak wystąpi soft-rockowy zespół w składzie: Jakub Kosiński (piano, wokal), Hubert Bilski (bas), Jarek Majer (gitara elektryczna), Rafał Glimasiński (wokal), Paulina Hrostek (bębny).

Grupę Przyjaciele Bezdomnych tworzy 40 osób. Od pół roku rozdają głodnym ciepłe posiłki w parku Kościuszki, modlą się za bezdomnych, już 1400 osób z Polski i całego świata podjęło duchową adopcję bezdomnego i towarzyszą tym osobom w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Już 15 ich przyjaciół żyje w trzeźwości i nie jest na ulicy.

Podczas koncertu będzie można wesprzeć dzieło Przyjaciół Bezdomnych poprzez ofiary za pamiątkowe gadżety. Będzie można także kupić książkę pt. "Głębia bezdomności" autorstwa Marty Pawelczyk i płytę Małgorzaty Nowak.

- Każda złotówka będzie dla kogoś ciepłym posiłkiem lub zapewni niezbędne rzeczy. Nie może was zabraknąć. Po koncercie zapraszamy na kawę i herbatę do kawiarenki w domu parafialnym, gdzie będzie można dostać autografy na płytach i książkach. To będzie także chwila, aby pogratulować trzeźwego życia kilku naszym przyjaciołom - zapraszają Przyjaciele Bezdomnych.

Wystąpi Małgorzata Nowak z zespołem.   Wystąpi Małgorzata Nowak z zespołem.
Ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy