Nowy numer 46/2019 Archiwum

Zaproszenie na szkołę ministranta

Kolejna edycja warsztatów dla służących do Mszy św. odbędzie się w ośrodku rekolekcyjnym "Betania" w Pionkach.

Tym razem zaproszeni są ministranci ze szkoły podstawowej, klasy IV-VI. Zapisy trwają do 12 maja. Opiekunowie ministrantów proszeni są o zgłaszanie się drogą telefoniczną: 607 133 787 do ks. Michała Michnickiego, diecezjalnego duszpasterz ministrantów. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń.

- Zapraszamy ministrantów, żeby stworzyć wspólnotę, udoskonalić swoje umiejętności i powoli podprowadzać ich, by brali udział w tych inicjatywach, które organizuje Diecezjalne Duszpasterstwo Ministrantów i Diakonia Liturgiczna Ruchu Światło-Życie - mówi ks. Michnicki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama