Nowy numer 46/2019 Archiwum

"Rozmowy o..." dziennikarstwie w radomskiej Arce

Stowarzyszenie "Młyńska" Verum Bonum Pulchrum zaprasza na ostatnie przed wakacjami spotkanie z cyklu "Rozmowy o...".

Gośćmi spotkania będą: ks. Jacek Wieczorek, dyrektor Radia Plus Radom, ks. Zbigniew Niemirski, kierownik "Gościa Radomskiego", Małgorzata Ziewiecka, współzałożycielka portalu Coolturalnyradom, i Marcin Genca, wieloletni dziennikarz "Echa Dnia".

- Tym razem z naszymi gośćmi porozmawiamy o mediach oraz o kształtowaniu przez nie rzeczywistości. Zaprosiliśmy na spotkanie dziennikarzy, którzy od wielu lat pracują lub pracowali w lokalnych mediach. Zapytamy ich o to, jak media wpływają na nasze życie, czy ważna jest etyka dziennikarska, jak odnaleźć się w tak wszechobecnym dostępie do informacji - zapraszają do udziału w spotkaniu organizatorzy.

Odbędzie się ono w czwartek 16 maja o godz. 19 w klubokawiarni Stowarzyszenia Centrum Młodzieży "Arka" przy ul. Chrobrego 7/9 w Radomiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama