Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zgłaszajmy kandydatów do Radomskiej Nagrody Kulturalnej

Celem RNK jest eksponowanie najważniejszych wydarzeń kulturalnych z życia miasta i docenianie tych, które w największym stopniu promują Radom.

Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria „Łaźnia” przyjmuje zgłoszenia kandydatów do Radomskiej Nagrody Kulturalnej za 2018 rok. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2019 r. (termin dostarczenia do siedziby głównej Łaźni przy ul. Żeromskiego 56).

Radomska Nagroda Kulturalna przyznawana jest twórcom, autorom lub organizatorom największego wydarzenia kulturalnego minionego roku (w danym roku nagroda jest wręczana za rok poprzedni) lub animatorom życia kulturalnego i osobom, które poprzez swoją działalność kształtują wizerunek Radomia i przyczyniają się do utrzymania jego pozycji na mapie kulturalnej kraju.

Kandydatów do Radomskiej Nagrody Kulturalnej mogą zgłaszać wszyscy zainteresowani, a uczynić mogą to na formularzu, który jest do pobrania na przykład za pośrednictwem strony laznia-radom.pl.

Radomska Nagroda Kulturalna wręczana jest od 1998 roku. Organizatorem tegorocznej edycjij jest Prezydent Miasta Radomia, a czynności związane z wyłonieniem kandydata i wręczeniem nagrody wykonuje „Łaźnia” - Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria. Lista osób nominowanych do nagrody zostaje podana do publicznej wiadomości po pierwszym tygodniu czerwca, natomiast nazwisko laureata pozostaje tajne do czasu wręczenia nagrody. Jej uroczyste wręczenie przewidziane jest w drugiej połowie czerwca 2019 r.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL