Nowy numer 47/2020 Archiwum

Radom. Pielgrzymkowe warsztaty muzyczne i nie tylko

Rozpoczęły się ważne spotkania dla grup i osób odpowiedzialnych za przebieg Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę.

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę to nie tylko wędrowanie, ale również wielkie przedsięwzięcie logistyczne. W związku z tym trwają spotkania organizacyjne, by wszystko przebiegło jak najlepiej, jak najbardziej owocnie i bezpiecznie.

Odbyło się już szkolenie dla służb porządkowych. Wzięło w nim udział 70 osób. Uczestnicy podejmą posługę służb porządkowych, czuwając na bezpieczeństwem pielgrzymów. Poprowadził je Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu. Porządkowi spotkali się w sali parafii Miłosierdzia Bożego w Radomiu (Radom ul. Starokrakowska 144; Jeżowa Wola).

W tej samej sali parafii Miłosierdzia Bożego w Radomiu odbędą się także kolejne ważne spotkania. - W piątek 26 lipca o 20.00 zapraszam księży przewodników i kierowników. W sobotę 27 lipca o 13.00 zapraszam służby muzyczne ze wszystkich grup i kolumn. Zaplanowaliśmy na ten dzień warsztaty muzyczne. Poprowadzi je m.in. Anna Strzelczyk-Cichosz, dyrygentka scholi DA KUL. Natomiast na poniedziałek 29 lipca o 19.00 zaplanowaliśmy spotkanie liderów grup - informuje i zaprasza ks. Mirosław Kszczot, dyrektor pielgrzymki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama