Nowy numer 46/2019 Archiwum

Zaproszenie na Apel Młodych w duchu Taizé

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 9 listopada w radomskiej katedrze.

Początek o 19.30. Do uczestników dołączą uczestnicy Ogólnopolskiego Forum Młodzieży, które rozpocznie się piątek w Ośrodku Edukacyjno-Charytatywnym "Emaus" w Turnie koło Białobrzegów i potrwa do niedzieli.

- Apel Młodych będzie jednocześnie zachętą i przygotowaniem do udziału w 42. Europejskim Spotkaniu Młodych organizowanym przez Wspólnotę Taizé. Odbędzie się ono we Wrocławiu. Rozpocznie się 28 grudnia 2019 roku i potrwa do 1 stycznia 2020 r. To będzie szczególna modlitwa, bo w duchu Taizé: kanonami w duchu krzyża i ikony Matki Bożej. Przybędą bracia z Taizé - wyjaśnia i zachęca do udziału ks. Mariusz Wilk, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama