Nowy numer 47/2020 Archiwum

Czek na respirator dla szpitala w Opocznie

Caritas Diecezji Radomskiej przekazała szpitalowi w Opocznie czek na kwotę 105 tys. zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup respiratora.

Za dar organizatorom akcji "Zanurzeni w miłości", darczyńcom i koordynatorom dziękują dyrekcja Szpitala Powiatowego im. Edmunda Biernackiego w Opocznie, personel medyczny oraz pomocniczy.

"Kierujemy wyrazy ogromnej wdzięczności dla Caritas oraz Fundacji SMS z Nieba za inaugurację wspaniałej akcji »Zanurzeni w miłości«, która jest przepięknym gestem na rzecz naszego szpitala.

Jesteśmy wdzięczni za okazane wsparcie i zaangażowanie naszych kapłanów, którzy w obliczu zmagań epidemiologicznych myślą o naszej placówce.

Otrzymaliśmy dziś czek z rąk ks. Roberta Kowalskiego, dyrektora Caritas Diecezji Radomskiej, oraz wicedyrektora ks. Damiana Drabikowskiego na kwotę 105 tys. zł, którą udało się zebrać dzięki zorganizowanej akcji. Kwota ta zostanie przeznaczona na zakup respiratora - sprzętu ratującego ludzkie życie.

Serdecznie dziękujemy za okazaną dobroć i życzliwość przede wszystkim darczyńcom, bo to dzięki nim udało się zebrać tę kwotę. Dziękujemy również osobom zaangażowanym w organizację zbiórki na terenie powiatu opoczyńskiego: pani Marii Barbarze Chomicz, wicestaroście powiatu opoczyńskiego, panu Marcinowi Baranowskiemu, staroście powiatu opoczyńskiego oraz pracownikom Starostwa Powiatowego w Opocznie.

Zrozumienie naszych potrzeb i solidarność wszystkich mieszkańców powiatu opoczyńskiego w obliczu pandemii koronawirusa SARS-COv-2 jest niezwykle cenne i budujące" - w imieniu pracowników dziękuje Dagmara Junknikiel-Rosiak, p.o. dyrektora szpitala.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama