Nowy numer 48/2020 Archiwum

Dzisiaj Msza św. w intencji maturzystów

Eucharystia w intencji maturzystów zostanie odprawiona w dniu planowanej pielgrzymki tegorocznych maturzystów z całej diecezji radomskiej na Jasną Górę. W Mszy św. można uczestniczyć online.

Eucharystia sprawowana będzie o godz. 18 w katedrze pw. Opieki NMP w Radomiu pod przewodnictwem bp. Henryka Tomasika. Na zakończenie będzie odmówiony "Akt Zawierzenia" Matce Bożej z pasterskim błogosławieństwem. Msza św. będzie transmitowana na stronach internetowych diecezji radomskiej (www.diecezja.radom.pl) i katedry (www.katedra.radom.pl)

Tego samego dnia o godz. 20.30 w kaplicy Duszpasterstwa Akademickiego odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji maturzystów. Modlitwa będzie transmitowana na profilu facebookowym Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu.

- Zapraszamy do wspólnej modlitwy maturzystów, jak również rodziców, rodzeństwo, dyrekcje i nauczycieli szkół, księży i katechetów oraz przyjaciół, bliskich, i tych wszystkich, którzy pragną włączyć się w modlitwę zawierzenia Bogu młodych ludzi przed egzaminem dojrzałości i ważnymi życiowymi decyzjami - mówi ks. Stanisław Piekielnik z Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezji Radomskiej, koordynator pielgrzymki maturzystów.

Ubiegłoroczna pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę.   Ubiegłoroczna pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę.
Ks. Zbigniew Niemirski /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama