Nowy numer 21/2020 Archiwum

Z powodu COVID-19 zmarła 18-letnia dziewczyna

O zgonie poinformowała Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Radomiu.

Zmarła, która miała choroby współistniejące, jest najmłodszą ofiarą epidemii w rejonie radomskim. Jednocześnie stacja poinformowała, że w ciągu ostatniej doby odnotowano 3 nowe zarażenia oraz 8 ozdrowieńców. Chorobę pokonali: kobieta (l. 19), kobieta (l. 55),  mężczyzna (l. 62), kobieta (l. 34), mężczyzna (l. 58), kobieta (l. 60), kobieta (l. 57) oraz mężczyzna (l. 60). Wszyscy przebywali w izolacji domowej.

W sumie od początku epidemii w regionie odnotowano 569 zarażeń i 128 ozdrowieńców.

W powiecie radomskim kwarantanną domową objętych jest 877 osób, a izolacją domową 156 osób. W izolatorium przebywa 5 osób, a 205 objętych jest nadzorem epidemiologicznym.

Zmarła dziś 18-latka jest 45 ofiarą śmiertelną koronawirusa w rejonie radomskim.

Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama