Nowy numer 3/2022 Archiwum

Koncert charytatywny dla Weroniki i Tobiasza

Już w najbliższy piątek 14 stycznia o godz. 18 w Opocznie odbędzie się noworoczny koncert charytatywny "Artyści dla Weroniki i Tobiasza".

Weronika i Tobiasz są rodzeństwem. Obarczeni chorobami genetycznymi, potrzebują kosztownego leczenia i rehabilitacji. - Swoje wsparcie dla rodzeństwa będzie można okazać podczas koncertu, w czasie którego na scenie MDK wystąpią: Paulina Grochowska, wokalistka Studia ACCANTUS, Dominika Świątek, wokalistka polskich piosenek sentymentalnych, Piotr Rafałko, tenor, Mariusz Jacek Dubrawski, pianista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny, oraz Bartłomiej Kurowski, wokalista, uczestnik festiwalu w Opolu, wykonawca poezji śpiewanej. Podczas koncertu będzie można nabyć debiutancką płytę Kurowskiego, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na leczenie Weroniki i Tobiasza. Wstęp za okazaniem biletu/cegiełki w kwocie 40 zł do nabycia przed koncertem w Miejskim Domu Kultury. Serdecznie zapraszamy i już teraz dziękujemy za okazane serce - zachęca Katarzyna Kuleta z MDK.

Podczas koncertu artyści wykonają standardy muzyki rozrywkowej, operowej i operetkowej, piosenki sentymentalne, między innymi z repertuaru Hanny Ordonówny, Sławy Przybylskiej i Ewy Demarczyk oraz utwory poezji śpiewanej.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie "WyGramy Opoczno". Współorganizatorzy: Gmina Opoczno i Miejski Dom Kultury im. T. Sygietyńskiego.

Koncert charytatywny dla Weroniki i Tobiasza

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy