Nowy numer 15/2024 Archiwum

Misterium Męki Pańskiej w Kałkowie-Godowie

W sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Pani Ziemi Świętokrzyskiej w soboty Wielkiego Postu będzie wystawiane Misterium Męki Pańskiej.

Misterium wystawiają aktorzy Teatru Dramatycznego im. ks. inf. Czesława Wali. - Zapraszamy na teatralne rekolekcje zamyślenia nad aktem miłości Bożej do końca, którą przeżywamy w tajemnicy męki i śmierci Jezusa Chrystusa - mówi ks. Zbigniew Stanios, kustosz sanktuarium. - Radość jest tym większa, że aktorzy należą do wspólnoty parafialnej w Kałkowie-Godowie, gdzie od 50 lat dają piękne świadectwo żywej wiary i miłości do Boga i Kościoła. Dzielimy się radością, że wystawiane przez lata Misterium Męki Pańskiej w sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Matki Ziemi Świętokrzyskiej jest darem ich bezinteresownego zaangażowania, ofiarowania swojego czasu, talentu i siły - dodaje ks. Stanios.

Misterium będzie wystawiane od soboty 24 lutego do soboty przed Niedzielą Palmową - 23 marca o 15.30 i 18.00 w auli im. św. Jana Pawła II.

- Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie swego uczestnictwa w informacji sanktuarium - tel. 510 111 040. Osoby pragnące zatrzymać się na noc prosimy o rezerwację telefoniczną miejsca w Domu Pielgrzyma - kom. 660 158 239 - mówi ks. Stanios.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy