Nowy numer 24/2018 Archiwum

U misjonarzy w Piwnicznej

Modlitwą i wędrówką po górach chcieli zakończyć wakacje, by z zapałem rozpocząć nowy rok studiów i pracy w KSM-ie.

Czterdziestoosobowa grupa studentów wraz z diecezjalnym asystentem KSM-u ks. Leszkiem Domagałą, s. Angeliną i ks. Pawłem z DA przy UKSW w Warszawie ostatnie dni wakacji spędziła w Piwnicznej. Byli tu już nie po raz pierwszy. W Ośrodku Misji Afrykańskiej każdego dnia uczestniczyli we Mszy św. Misjonarz ks. Tomasz opowiedział im o swojej pracy w Tanzanii. Wędrowali po Beskidzie Sądeckim. Rowerami wyjechali na Słowację do Starej Lubownej.

– Każdego ranka spotykaliśmy się w kaplicy na modlitwach porannych. Również wędrując, znajdowaliśmy chwile na modlitwę. Każdego dnia sprawowana była Eucharystia, podczas której wsłuchiwaliśmy się także w słowo Boże – mówi ks. Leszek.

Uczestnicy wyprawy bardzo zżyli się ze sobą. I już planują kolejne wspólne wyjazdy.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma