Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wierzymy, że nas wysłucha

Dwudziestu pięciu młodych ludzi z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działającego przy parafii św. Stefana w Radomiu dni skupienia przeżywało w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej.

Wraz z nimi przebywał tam parafialny asystent stowarzyszenia, ks. Marek Pruszkowski. – Niezwykły nastrój tajemniczości, modlitwy oraz radości towarzyszył nam przez cały wyjazd. Przyznajemy, że skierowane do nas podczas homilii słowo ks. Marka poruszyło nasze serca i wprowadziło w stan duchowego ukojenia – mówi Karolina Michalczewska.

Ale dni skupienia to nie tylko modlitwa. Był też czas na rozmowy i oglądanie filmów. To ich ze sobą zintegrowało i umocniło w wierze. – Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i śmiało oznajmiamy, że czas spędzony przed obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej był niezapomnianą chwilą. Kochanej Matce powierzamy swoje intencje i wierzymy, że Ona nas wysłucha. Pragniemy często powracać do tego niezwykłego miejsca – dodaje Karolina.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma