Nowy numer 21/2018 Archiwum

Wyśpiewali nagrody

Konkurencja była duża, ale trzy zespoły z naszej diecezji zostały docenione.

Jego członkowie wraz z dyrekcją dziękują sponsorom, dzięki którym mogli pojechać do Krakowa: proboszczowi ks. kan. Adamowi Płuciennikowi i Towarzystwu Przyjaciół Drzewicy   Jedną z nagród zdobył Chór Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drzewicy
Jego członkowie wraz z dyrekcją dziękują sponsorom, dzięki którym mogli pojechać do Krakowa: proboszczowi ks. kan. Adamowi Płuciennikowi i Towarzystwu Przyjaciół Drzewicy
Archiwum AK
III Ogólnopolski Festiwal Pieśni Patriotycznej pod hasłem „Nasze dziedzictwo – Polska” zorganizowała Akcja Katolicka Archidiecezji Krakowskiej. W auli kościoła MB Częstochowskiej w Krakowie odbyły się przesłuchania uczestników, a później oraz koncert galowy. Uczestnicy uczestniczyli też we Mszy św., której przewodniczył kard. Stanisław Nagy.

  Zespół wokalny Przedszkolandia z Samorządowego Przedszkola wrócił do Suchedniowa z nagrodą
Archiwum AK

 

 

 

 

 

– W Festiwalu udział brali również laureaci IX Diecezjalnego Konkursu Pieśni i Poezji Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę” organizowanego przez Akcję Katolicką Diecezji Radomskiej: zespół wokalny Przedszkolandia z Przedszkola Samorządowego w Suchedniowie, zespół wokalny Moderato z PSP nr 33 w Radomiu, chór szkolny z Publicznego Gimnazjum w Drzewicy, Michał Pocheć z SSP w Starachowicach, Klaudia Mroziewicz z PSP nr 33 w Radomiu, Michalina Maciejczyk z przedszkola samorządowego w Suchedniowie, Magdalena Król z Zespołu Placówek Oświatowych w Rudzie Malenieckiej i Marcelina Bidzińska z I LO w Starachowicach – informuje Marek Pastuszka, wiceprezes Zarządu DIAK i diecezjalny koordynator III OFPP.

« 1 2 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma