Nowy numer 46/2018 Archiwum

Akrobaci podrygują w rytm belgijski

Udowodnili, że razem potrafią się nie tylko modlić, ale też dobrze bawić.

Już po raz czwarty w parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Odrzywole młodzież należąca do Ruchu Światło–Życie wraz z ministrantami zorganizowała spotkanie andrzejkowe. Opiekowali się nimi: wikariusz ks. Sebastian Kijak i dwie panie katechetki.

– Kolejny raz udowodniliśmy, jak dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, nie tylko podczas modlitwy oraz służenia Panu Bogu, lecz również na wspólnej zabawie – mówi Karolina Myziak z Ruchu Światło–Życie.

Oprócz zabaw tanecznych młodzież przygotowała również zabawy, które rozwijają refleks – między innymi "rodzinki". Ministranci ze swym zespołem akrobatycznym dali pokaz swoich umiejętności, nie zabrakło też poczęstunku.

  Ministranci dali pokaz akrobatyczny
Archiwum parafii

– Na koniec podziękowaliśmy modlitwą naszemu Stwórcy za to udane spotkanie oraz podrygiwaliśmy w rytm tańca belgijskiego. Wspólnie spędzony czas minął niezwykle przyjemnie, lecz niestety o 24.00 zabawa musiała się skończyć. Opuszczaliśmy nasz lokal z nadzieją, że w przyszłym roku uda nam się powtórzyć to wydarzenie w takim samym gronie. Panu Bogu składamy wielkie dzięki! – dodaje oazowiczka.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy