Nowy numer 48/2020 Archiwum

Akrobaci podrygują w rytm belgijski

Udowodnili, że razem potrafią się nie tylko modlić, ale też dobrze bawić.

Już po raz czwarty w parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej w Odrzywole młodzież należąca do Ruchu Światło–Życie wraz z ministrantami zorganizowała spotkanie andrzejkowe. Opiekowali się nimi: wikariusz ks. Sebastian Kijak i dwie panie katechetki.

– Kolejny raz udowodniliśmy, jak dobrze czujemy się w swoim towarzystwie, nie tylko podczas modlitwy oraz służenia Panu Bogu, lecz również na wspólnej zabawie – mówi Karolina Myziak z Ruchu Światło–Życie.

Oprócz zabaw tanecznych młodzież przygotowała również zabawy, które rozwijają refleks – między innymi "rodzinki". Ministranci ze swym zespołem akrobatycznym dali pokaz swoich umiejętności, nie zabrakło też poczęstunku.

Ministranci dali pokaz akrobatyczny   Ministranci dali pokaz akrobatyczny
Archiwum parafii

– Na koniec podziękowaliśmy modlitwą naszemu Stwórcy za to udane spotkanie oraz podrygiwaliśmy w rytm tańca belgijskiego. Wspólnie spędzony czas minął niezwykle przyjemnie, lecz niestety o 24.00 zabawa musiała się skończyć. Opuszczaliśmy nasz lokal z nadzieją, że w przyszłym roku uda nam się powtórzyć to wydarzenie w takim samym gronie. Panu Bogu składamy wielkie dzięki! – dodaje oazowiczka.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama