Nowy numer 25/2018 Archiwum

Każda szopka była tą jedyną

Choć w regulaminie konkursu zastrzegliśmy sobie, że ostateczny głos należy do jury, to w werdykcie zdaliśmy się na głosy internautów.

Jesteśmy w internecie od września, stąd był to nasz pierwszy konkurs, który pozwalał na publikowanie każdej z nadesłanych szopek. Ucieszyły nas wszystkie przysłane zdjęcia i za każde serdecznie dziękujemy. Każdy redakcyjny dzień rozpoczynał się i kończył sprawdzeniem, czy nie przysłano zdjęcia kolejnej szopki.

W internetowym głosowaniu, a tym samym w konkursie wygrała szopka, a może lepiej instalacja organizująca przestrzeń kościelnego prezbiterium w świątyni pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opocznie. Drugie miejsce zajęła szopka zbudowana w kościele parafialnym w Świerżach. Trzecie miejsce, w ocenie internautów, zajęła szopka urządzona   Drugie miejsce zajęła szopka z kościoła w Świerżach
Ks. Sylwester Kosior
w Rodzinnym Domu Dziecka w Mroczkowie.

Wciąż można oglądać całą galerię (http://www.radom.gosc.pl/gal/spis/1407521.Szopki-w-diecezji-radomskiej).

Zgodnie z zapowiedzią autorzy zdjęć zwycięskich szopek otrzymają nagrody.

 

 

 

 

 

 

 

  Trzecie miejsce przypadło szopce z Rodzinnego Domu Dziecka w Mroczkowie
Małgorzata Kobylarz


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma