Nowy numer 25/2018 Archiwum

Wszystko o zabytkach i imprezach

Mieszkańcy i turyści odwiedzający Radom mogą już pobrać ze strony www.radom.pl smartfonowy przewodnik po mieście „Radom Mobile”.

„Radom Mobile” to pierwsza tego typu radomska aplikacja zawierająca kalendarz miejskich wydarzeń kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych oraz wykaz najważniejszych miejsc i obiektów, w tym atrakcji turystycznych. – Aplikacja daje nie tylko możliwość przeglądania zawartych informacji, ale również pozwala na proponowanie nowych i zapisywanie ulubionych miejsc i wydarzeń. Zainteresowani znajdą w niej także bezpośrednie linki do miejskich i innych przydatnych mieszkańcom i turystom stron internetowych. Dodatkową opcją jest możliwość opiniowania poszczególnych pozycji – informuje Ryszarda Kitowska z Kancelarii Prezydenta.

„Radom Mobile” to aplikacja redagowana na bieżąco przez instytucje kulturalne, sportowe, czy rekreacyjne. – Jednak jej administratorzy zachęcają wszystkich mieszkańców i turystów do zgłaszania swoich propozycji miejsc, wydarzeń, czy zmian w funkcjonowaniu aplikacji. Państwa uwagi, propozycje i opinie prosimy przesyłać na adres: radommobile@umradom.pl  – dodaje Kitowska.

Aplikacje przygotowane na dwa mobilne systemy: Android oraz Apple iOS sprawnie funkcjonujące również na tabletach z tymi systemami są do pobrania ze strony www.radom.pl.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma